קבלנים

תהליך ההצטרפות לקבלן

ברוכים הבאים למשפחת תיבת-נח. החל מיום חתימת ההסכם עם מנהל המכירות אנחנו יוצאים לדרך משותפת שבסופה יותקנו מערכות אוורור וסינון אוויר לממ"ד, בכל אחת ואחת מהדירות שבפרויקט שלכם. תקנה 6869 של פיקוד העורף מחייבת כל בית חדש, שההיתרים עבורו הוגשו לאחר מאי 2010, בהתקנת מערכת אוורור וסינון אוויר לכל מרחב מוגן. בחרתם נכון: תיבת-נח מבית תעשיות בית-אל הינה המערכת המתקדמת ביותר בעולם ומותאמת לממ"ד ביתי. אנחנו, נלווה אתכם לאורך כל הדרך. החל משלב חתימת ההסכם, נהיה שותפים פעילים עד לשלב בו תהיו קרובים לאכלוס הדירות בפרוייקט. יועץ מטעם תיבת-נח יילווה את הפרוייקט שלכם החל מעכשיו ועד לביקורת לאחר ההתקנה.

שלבי התהליך:

  • פרוייקטור מגיע לפגישת היכרות באתר עם מנהל האתר. כאן מתחיל דיאלוג שבו אנחנו איתכם, מוודאים שהתוכניות מותאמות לתקנות פיקוד העורף, נותנים טיפים וייעוץ לגבי:* פיקוד העורף, נותנים טיפים וייעוץ לגבי* ליקויים שנמצאים בממ"ד או בתוכניות* וידוא המצאות אמצעים לשינוע המערכות לקומות כגון: מעלית או מנוף* המצאות חשמל לעבודה בשטח* וידוא שלא יוסרו הפיגומים עד התקנת מגן הרסיסים ע"י הקבלן* הנחיות בנושא התקנת מזגן רק לאחר סיום התקנת המערכות* וידוא נגישות לאתר ביום ההתקנה
  • צוות מוקד הקבלנים ומנהל המכירות שלנו תמיד זמינים לכל שאלה ובקשה שלכם.
  • קרוב למועד ההתקנה מגיע הפרוייקטור שכבר ביקר באתר בתחילת התהליך ובמהלכו, על מנת לבדוק את תקינות הממ"ד ולהערך ליום ההתקנה.
  • צוות מרכז תיאום התקנות בשיתוף עם צוות מוקד הקבלנים, ידאג שתתואם לכם התקנה במועד המתאים לכם. על מנת לתאם את המועד יש להעביר למוקד הקבלנים, אישורי אטימות המעידים כי הממ"דים עברו את בדיקת האטימות הנדרשת מטעם אחת מהמעבדות המורשות.
  • ביום ההתקנה יגיעו צוותי ההתקנות שלנו, עם הכלים הדרושים. ההתקנה מתבצעת ע"י צוותים מורשים ומקצועיים של תעשיות בית אל שהוסמכו ומתמחים בהתקנת מערכות מדגם Rainbow 36 המיועדות לממ"ד דירתי, תוך הקפדה על איכות ודיוק בהתקנה.

זהו. עוד רגע והתהליך מסתיים, עכשיו מה שנותר הוא לאכלס את הדירות.

תודה שבחרתם להצטרף לעשרות חברות בניה בארץ, שבחרו למגן את הדיירים שלהם עם מערכת מדגם Rainbow 36 של תיבת-נח. כי להיות מוכן, זה תיבת-נח!

טלפונים:

צוות מרכז הקבלנים תמיד לשירותכם

073-225-5650 * 073-225-5654

בחירה לפי מנהל מכירות

  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.